Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 2 of 587 bytes in /lib/class.cache.php on line 32
 Jak zamawiać - Zamów próbkę - Sztukateria DECOR SYSTEM

Zamów próbkę

 

Próbkę towaru można zamówić drogą mailową na adres biuro@decorsystem.pl lub poprzez poniższy formularz.

Jako próbki wysyłamy przykładowe wzory listew. W celu wysłania konkretnego wzoru prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

W cenie 27,00 zł/brutto wysyłamy kilka wzorów. Ta kwota zostanie odjęta od wielkości złożonego zamówienia.

W skład próbki nie wchodzą następujące elementy: narożniki, rozety, pilastry, kolumny, wsporniki, obudowy drzwi. W takim przypadku proponujemy zamówienie 1 sztuki wybranego elementu (po cenie katalogowej). Zaznaczamy, że tej kwoty nie odejmujemy od wartości przyszłego zamówienia.

Zastrzegamy sobie możliwość umieszczenia w próbce innego (podobnego) elementu, gdy nie posiadamy zamówionego przez klienta.

Jest możliwość zamówienia próbki łączonej, w skład której poza listwami wewnętrznymi wchodzą elementy sztukaterii elewacyjnej Decor System (30-centymetrowe odcinki listew i gzymsów). Koszt takiej przesyłki to również 27,00 zł/brutto. Próbki są realizowane w przeciągu 2 dni i wysyłane firmą kurierską UPS za pobraniem.

UWAGA - Po złożeniu zamówienia  kwota 27,00 zł/brutto jest odejmowana od wielkości zamówienia.

 

*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Tel*
Adres*
Miejscowość*
Kod pocztowy*
Firma
NIP
Uwagi*

W skład próbki nie wchodzą następujące elementy:narożniki, rozety, pilastry, kolumny, wsporniki, obudowy drzwi. W takim przypadku proponujemy zamówienie 1 sztuki wybranego elementu (po cenie katalogowej). Zaznaczamy, że tej kwoty nie odejmujemy od wartości przyszłego zamówienia.