Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 2 of 587 bytes in /lib/class.cache.php on line 32
 Home - Menu podręczne - Bezpieczne zakupy - Sztukateria DECOR SYSTEM

Bezpieczne zakupy

 

- 8 lat doświadczenia, ponad 6 tysięcy zrealizowanych inwestycji, tysiące metrów sprzedanej sztukaterii

- Zaufało nam tysiące klientów, potwierdzając nasz profesjonalizm pozytywnymi komentarzami w Internecie.

Przesyłki zawsze idealnie zabezpieczamy. Towar jest zapakowany w gruby, wielowarstwowy karton oraz chroniony przed uszkodzeniami warstwą styropianu. Duże zamówienia dla zwiększenia bezpieczeństwa wysyłamy na palecie. Wysyłane przez nas paczki są zawsze ubezpieczone.

Gwarantujemy bezpieczną formę płatności, dzięki integracji z platformą PayU, a także możliwość elektronicznego lub tradycyjnego przelewu bankowego.

Klient ma możliwość odstąpienia od umowy kupna w ciągu 10 dni bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Gdy dostaniemy informację o chęci oddania towaru i zostanie on odesłany w stanie nienaruszonym w ciągu 10 dni od zakupu, klient otrzyma zwrot, który będzie pomniejszony o wartość przesyłki.

- Gwarancja na nasze produkty wynosi 24 miesiące, jednak wysoka jakość stosowanych przez nas materiałów sprawia, że trwałość naszej sztukaterii sięga kilkudziesięciu lat.

Zawsze czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji. Pozostajemy do dyspozycji również po zakończeniu współpracy, także w sytuacji, gdzie musimy zareklamować usługę kuriera. Obowiązkiem klienta jest jedynie otworzenie przesyłki w jego obecności, zgłoszenie szkody oraz sporządzenie protokołu reklamacyjnego.