Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 2 of 587 bytes in /lib/class.cache.php on line 32
 Home - Dowiedz się... - Z czego robimy fasety? - Sztukateria DECOR SYSTEM

Z czego robimy fasety?

Fasety (listwy sufitowe) produkcji Decor System to elementy dekoracyjne typu lekkiego łatwe w montażu.
Oferowane przez nas profile wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu ekspandowanego (styropianu). Warstwa zewnętrzna profili pokryta jest wodnymi dyspersjami kopolimerów akrylowych z substancjami pomocniczymi i modyfikującymi oraz wypełniaczami kwarcowymi, co sprawia, że profile te odpornewilgotność i promieniowanie UV a ich powierzchnia jest niezwykle twarda. Powłoka zewnętrzna ma delikatną porowatą strukturę imitującą naturalny wygląd piaskowca. Struktura taka ułatwia malowanie, zwiększa przyczepność i trwałość zewnętrznych powłok malarskich.

Nieszkodliwość materiałów: Listwy sufitowe (fasety) Decor System™, wykonane są ze styropianu powstającego w procesie ekspandowania polistyrenu. Jest to materiał o jednorodnej strukturze złożonej z małych, zamkniętych komórek. W obliczu wysokich wymagań, towarzyszących współczesnym standardom wykończania wnętrz, polistyren ekspandowany gwarantuje wymagane właściwości użytkowe i wytrzymałość przez cały okres eksploatacji konstrukcji. Zgodnie z przepisami dotyczącymi materiałów szkodliwych, nie należy on do grupy materiałów ,,toksycznych’’. W literaturze brak danych dotyczących emitowania szkodliwych dla zdrowia składników.

Ochrona środowiska: Lekkie Elementy Architektoniczne Sztukateria Decor System™, nie zawierają domieszek freonu (FCKW), ani też formaldehydu oraz PCV.